Радио Милева

Слоба Радановиќ запроси позната пејачка среде емисија

Слоба Радановиќ запроси позната пејачка среде емисија

Слоба Радановиќ стана познат со неговото учество во реалното шоу „Задруга“ каде пред ТВ екраните ја изневери својата сопруга Луна Џогани.

Тој гостуваше во емисијата „Магазин ин“ каде што ја запроси својата колешка.

Станува збор за Маја Беровиќ која му помогна да изведат еден дел од „Ромео и Јулија“ од Шекспир.

фото: принтскрин