Радио Милева

Следбениците ја нападнаа ќерката на Брус Вилис и Деми Мур: „Грда си и изгледаш како “чивава“

Следбениците ја нападнаа ќерката на Брус Вилис и Деми Мур: „Грда си и изгледаш како “чивава“
фото: профимедиа

За време на 13 годишниот брак, Брус Вилис и Деми Мур важеа за еден од најгламурозните парови во Холивуд, а по нивиниот развод тие останаа во добри односи.

Тие останаа во коректни односи најмногу поради нивните ќерки – Румер, Скаут и Талула.

Сите три во минатото имаа многу проблеми – алкохол, дрога, анксиозност – но пред две години ставија крај на пороците и како што велат денес се среќни и здрави.

Но, средната ќерка на Брус и Деми Мур во една прилика изјави дека за потополна среќа и фали само да престанат негативните коментари на социјалните мрежи.

фото: Профимедиа

Токму и такви коментари доби кога беа објавени папарацо фотографиите на кои се гледа дека Скаут во хуманитарни цели носи вреќи со облека.

фото: Профимедиа

„Не знам како Деми можеше да тоди толку грди ќерки. Навистина си грда, изгледаш како „чивава“. Грубо и негувано лице. Страшно“, е само еден од многбројните коментари.

Останати вести од Радио Милева