Радио Милева

Славица Чуктераш во жешко издание од карантин ќе ви го разубави денот (фото)

Славица Чуктераш во жешко издание од карантин ќе ви го разубави денот (фото)
фото: инстаграм

Пејачката Славиа Чуктераш го користи карантинот за да ужива во својот дом и малку да одмори од сите секојдневни обврски, но и за да ја покаже својета завидна линија, па така често на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии.

Овој пат пејачката облече кожно здолниште и чипкасти холахопки, ја крена ногата и направи селфи во огледало. Фотографијата за краток период доби повеќе од 3 000 лајкови, а под неа се нижеа само позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

„Добра си“, „„Мргуде, нешто убаво да видиме оовие денови“, „Преубава си“, „Испирација“ се само некои од коментарите под објавата. Инаку ова не е првпат како Чуктераш објавува фотки во провокативни изданија.

фото: Инстаграм

За потсетување, како бомба одека веста дека Славица се разведедува, оттогаш почесто е активна на социјалните мрежи и ги радува фановите со разни објави.

 

Останати вести од Радио Милева