Радио Милева
тетовирани бутини

Слаѓа – Ѓогани се соблече: Секси баба со тело како тинејџерка (ФОТО)

Слаѓа – Ѓогани се соблече: Секси баба со тело како тинејџерка (ФОТО)

Поранешната сопруга на Ѓоле Ѓогани, танчарката и пејачка Слаѓана Делибашиќ, за време на нејзината кариера постојано во прв план го истакнуваше своето тело.

Таа не се срамува да ги покаже своите  „секси бутини“ и денес, иако е во петтата деценија од нејзиниот живот.

Таа без трошка рам закачи на Инстаграм разголена фотографија, веројатно за да покаже дека, иако има внука, може да биде тетовирана секси баба.

Останати вести од Радио Милева