Радио Милева
сака се' да проба

Скандалозната бугарска малолетна пејачка со нови провокации: Сузанита најмногу сака кога мажот одзади и… „дише во врат“ (ФОТО)

Скандалозната бугарска малолетна пејачка со нови провокации: Сузанита најмногу сака кога мажот одзади и… „дише во врат“ (ФОТО)

Сузанита со нова серија на нејзините омилени – вулгарни, скандалозни, перверзни провокации. Малолетната 16 годишна бугарска пејачка не им дава ниту на своите фанови ниту на медиумите да земат здив, па секојдневно им сервира  нова доза голотии.

Разиграна како „рап танчарка“, Сузанита реши да го фотографирасвоето га*е одблизу. Иако е Божиќ далеку, можете да ги видите елените и снегулките извезени на тесните пижами на Сузанита. Всушност, можете да видите многу повеќе.
Зашто среде оваа предпразнична убавина се појавува машка истетовирана рака која го фаќа она што и е послужено: убавото тркалезно га*енце на жешката малолетничка.

Но, Сузанита сака да проба сè во животот, па не застанува тука со шокирање на своите фанови.  Таа одново се сликаше разголена, во која зад неа стои тетовираното полуголо момче, додека таа гордо изјавува дека е подготвена да стане мајка, иако има само 16 години.

„Кога ќе реши Господ, а детето на таткото е зад мене“ – напишала таа покрај смелата фотографија. Засега, тинејџерската сензација сака  да ја гради својата кариера, но ако случајно и забремени, вели дека со задоволство ќе ја турка шетајќи количката со бебето.

Сузанита оддамна не приличи на дете, но со своето однесување или изјави ниту не покажува дека станала зрел човек.

Извор: Хот њуз.бг

Фото: Инстаграм принтскрин

Останати вести од Радио Милева