Радио Милева

Скандал: „Со години спиев со сопругата на Вил Смит и тој тоа го знае“ (фото)

Скандал: „Со години спиев со сопругата на Вил Смит и тој тоа го знае“ (фото)
фото:„YOUTUBE/MOVIECLIPSTRAILERS“

Актерот Вил Смит и Џејда Пинкет Смит имаат „отворен“ брак, и еве кој беше со нив во таа заедница!
Пејачот Август Алсина изјави дека со години бил во врска со Џејда и дека нејзиниот сопруг, холивудскиот мегастар Вил Смит, знаел и не му пречи.

Неговата приказна е главна тема на американските медиуми!

“Не запозна нејзиниот син Џејден, во 2015 година. Вил знаеше за нашата врска и не му пречи. Таа е единствената жена што некогаш сум ја сакал. Целото битие и го посветив на неа со текот на годините”, рече тој во емисијата Ангела. И.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Yungin’ (@augustalsina) on

Алсина во моментов го промовира албумот „The Product III“, па можно е тој само да сакаше дополнително да се промовира со еден од најдолгите бракови на шоубизнисот .
Џејда тврди дека никогаш немала никаква врска со Август.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on


Интересно е што Вил и Џејда, всушност, имаат „отворен“ брак и не го кријат тоа. Но,таа сепак тврди дека Август не бил дел од нивната приказна.

Вил и Џејда се венчаа во 1997 година, а неколкупати разговараа за тоа како ќе сторат сè за еден за друг.

„Нема ништо, ништо што можеше да направи и натера да ја напуштам. Ништо нема да ја уништи нашата врска.Џејда ја има мојата поддршка до мојата смрт“, рече тој.

Вил и Џејда Имаат две деца, Џејден (22) и Вилоу (20).

Останати вести од Радио Милева