Радио Милева
не одолеа, па и „пушти раче“...

Скандал: Босанац на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ ја погали Карлеуша за разголениот задник, па си го доби… (ВИДЕО)

Скандал: Босанац на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ ја погали Карлеуша за разголениот задник, па си го доби… (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша (42) одново дојде  провокативно облечена на снимањето на на шоуто „Ѕвездите на Гранд“, а нејзиниот колега од жирито, Драган Стојковиќ – Босанац, не можеше да и одолее на таа глетка.

Имено, Карлеуша носеше жолт фустан со отвор на рамото и раката, како на стомакот и грбот, кој иако беше тесен, во еден момент и се свлече надолу и го откри она што многумина сакаат да го видат.Голиот задник на Јелена која не носеше гаќички можеше да се види под секси креацијата, а имаше моменти кога се гледаше и повеќе отколку што требаше, но, секако без да ја премине линијата на пристојност, туку само за да ја заскокотка имагинацијата.

Откако членовите на жирито се фотографираа на сцената пред почетокот на снимањето, нешто што тие секогаш го прават, Јелена тргна кон на своето место, но нејзината му „западна за око“  на непослушниот Босанац, кој не можеше да му одолее на разголеното га*е на белградската „мала од скандала“, па на колешката и „пушти раче“. Босанац ноншалантно ја погали Карлеуша по задникот, а пејачката веднаш реагираше и го плесна по раката со зборовите: „Бегај бре…“!

Погледнете како се одвивапше „акцијата„ на Босанац и реакцијата на Карлеуша во видеото:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Srb VIP (@srbija.v.i.p)

Останати вести од Радио Милева