Радио Милева

Сите зборуваат за стајлингот на Лепа Брена на крштевката на внукот Александар (фото)

Сите зборуваат за стајлингот на Лепа Брена на крштевката на внукот Александар (фото)
фото: Инстаграм

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ пред некој ден односно на 11 март го крстија синот Александар.

Тие требаше да одржат  и прослава по повод 1виот роденден на синот, но поради коронавирусот ја одложија забавата која требаше да се одржи во еден хотел во Белград.

Најголемата балксанска ѕвезда Лепа Брена на кршевката се појави во црна комбинација и многумина ги шокираше со својот стајлинг.

фото: ало.рс

Вообичаено, на вакви случувања Брена знае да одбере елегантни изданија, а овојпат таа ги разочара фановите со изборот на модната комбинација.

Брена беше облечена во црно од глава до пети, а на себе носеше и рокерски чизми.Освен со стајлингот, Брена изненади и со фризура.

фото: Лука Стојановиќ

Како вам ви се допаѓа стајлингот на пејачката?

Останати вести од Радио Милева