Радио Милева

Сите во студиото занемеа: Гоца Тржан призна колку пати водела љубов за 24 часа

Сите во студиото занемеа: Гоца Тржан призна колку пати водела љубов за 24 часа
фото:гоца тржан/инстаграм

Гоца Тржан секогаш била без „влакна на јазикот“, па овој пат одговори на доста провокативно прашање.

Пејачката се согласи да каже колку пати водела љубов за само 24 часа, а многумина беа изненадени од одговорот.

Во тој момент, водителот започна да брои, а Гоца се согласи дека тоа е повеќе од 12 пати.

фото:гоца тржан/инстаграм

“Да, толку пати сум водела. Не знам како би било сега, тој човек сега е постар”, истакна Гоца во „Амиџи шоу“.

Останати вести од Радио Милева