Радио Милева

Сите ја знаете свршеницата на Дарко Лазиќ, а вака изгледа нејзината мајка (фото)

Сите ја знаете свршеницата на Дарко Лазиќ, а вака изгледа нејзината мајка (фото)
фото: ниикола томиќ

Дарко Лазиќ  ужива во својата љубовна романса со свршеницата Марина Гагиќ која е бремена и наскоро треба да  се породи.

Имено, Дарко неодамна ја запроси Марина, а кога ќе се разведе од Ана Севиќ, официјално ќе заплива во брачните води.

Јавноста одамна имаше прилика да ја запознае Марина и новата партнерка на пејачот кој во октомври претходната година доживеа сообраќајна несреќа.

 

View this post on Instagram

 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Darko Lazić (@new_me911) on

Дарко секаде се појавува со неговата идна сопруга, а досега неколку пати изјави дека таа е вистинската.

Марина на својот „Инстаграм“ објави фотографија и покажа како изгледа нејзината мајка Сандра Гагиќ.

Двете заедно позирале во автомобил, па погледнете како изгледа мајката на Марина.

фото: Принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева