Радио Милева

Сите и се потсмеваа дека е дебела, а сега Ана Николиќ им ја затвори устата со фотографија во бикини од плажа (фото)

Сите и се потсмеваа дека е дебела, а сега Ана Николиќ им ја затвори устата со фотографија во бикини од плажа (фото)
фото:принтскрин/блиц вести

Ана Николиќ веќе неколку месеци напорно тренира за да ја врати поранешната линија што ја имаше пред да остане бремена, кога гордо ја носеше титулата на една од најжешките пејачи на српскота естрада.

Се чини дека Ана станува се повеќе горда на резултатите, а привлече големо внимание со фотографија од плажа каде носи провокативен костим за капење во животински принт.

фото:ана николиќ/инстгарам

Инако Ана фотографирала само половина од долниот дел од телото, тоа беше доволно за да предизвика многу коментари на Инстаграм.

– Краток одмор … и ќе се вратам да ве расположам со нови песни и видеа, – пишува пејачката, која доби доста пофалби за нејзината нова тежина.

фото:ана николиќ/инстаграм

Пред само неколку месеци Ана беше постојано мета на негативни и брутално сурови коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Останати вести од Радио Милева