Радио Милева

Сите детали за породувањето на снаата на Цеца

Сите детали за породувањето на снаата на Цеца
фото: е-сток/даниел милутиновиќ

Синот на Цеца, младиот боксер Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана Родиќ наскоро ќе го добијат својот прв син за кој го одбраа името Жељко.

Српските медиуми ги пренесуваат деталите за породувањето на снатаа на Цеца.

Како што се наведува, Богдана ќе се породи во породилиштето „Народни фронт“ во Белград, а идната мајка ќе лежи во апартманот во кој лежала и Цеца Ражнатовиќ кога се породила во Вељко и Анастасија.

фото: Инстаграм

Како што пишува ало.рс, Цеца дури го финансирала тој апартман.

Дали тоа е навистина останува да видиме. Инаку, терминот на Богдана е на 10 јуни.

Останати вести од Радио Милева