Радио Милева
Преслатко

Синот најрадосен: Прија и Филип Живојиновиќ имаат нов член во домот (фото)

Синот најрадосен: Прија и Филип Живојиновиќ имаат нов член во домот (фото)
фото:александра пријовиќ/инстаграм

Познатата српска пејачка Александра Пријовиќ со своите следбеници сподели дека неодоливо милениче дошло во нивниот дом.

– Нов член на семејството! – напиша кратко Александра во описот на објавата на нејзиниот Инстаграм профил.

фото:александра пријовиќ/инстаграм

Оваа слика разнежни многумина, нема сомнеж дека синот на пејачката Александар е најсреќен што има ново дома.

фото:александра пријовиќ/инстаграм

Слатката кафена пудличка живее со стил во домот на Живојиновиќ, а познатата газдарица не може да престане да го снима кученцето.

Останати вести од Радио Милева