Радио Милева

Синот на Пријовиќ од мали нозе на егзотични дестинации: Лепа Брена со фотографија од внукот ги разнежи фановите

Синот на Пријовиќ од мали нозе на егзотични дестинации: Лепа Брена со фотографија од внукот ги разнежи фановите
фото: Инстаграм

Лепа  Брена подолго време ужива во Монте Карло во друштво на нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ, синот Виктор и неговата девојка Сандра.

Неодамна, на нив им се приклучи и посинокот на пејчката, Филип Живоијоновиќ и неговата сопруга Александра Пријовиќ, како и нивниот син, едногодишниот Александар.

Тие уживаат во секојдневните прошетки, возења на јахта, луксузни ресторани…

Фолк дивата редовно ги известува фановите како поминува времето. Меѓутоа, со нејзината последна фотографија таа ги разнежи следбеници.

Имено, Брена објави фотка од малите нозе на своето внуче, а во описот додаде срциња.

фото: Инстаграм

Дефинитивно пејачката ужива во својата нова улога и нова енергија.

Останати вести од Радио Милева