Радио Милева

Синот на Лепа Брена ужива на Ибица, а коментарот од неговата мајка стана хит на социјалните мрежи

Синот на Лепа Брена ужива на Ибица, а коментарот од неговата мајка стана хит на социјалните мрежи
фото: инстаграм

Пејачката Лепа Брена моментално не само што настапува во Црна Гора, туку заедно со пријателите и сопругот го користи времето за да ужива на нивната јахта.

Нејзините синови Стефан и Виктор Живојиновиќ овој пат не им прават друштво.

Имено, Виктор на жешките температури ужива на Ибица од каде што секојдневно споделува разни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Ibiza time 🤫😀😀

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

А една таква фотографија стана вистински хит на социјалните мрежи поради коментарот на Лепа Брена.

Имено, Виктор објави фотографија на која позира покрај метална фигура на Булдог, а доби урнебесен коментар од Лепа Брена.

Пејачката под фотографијата му напиша: „Само немој и тоа да го купиш и да го донесеш дома“, прокоментира Брена.

фото: Принтскрн/инстаграм/викторживојиновиќ

Инаку, Брена не важи за многу строга мајка, но е познато е дека некои работи не им ги дозволува на Стефан и Виктор.

Останати вести од Радио Милева