Радио Милева

Синот на Лепа Брена тајно ја сними: Eве што прави пејачката кога мисли дека никој не ја гледа (видео)

Синот на Лепа Брена тајно ја сними: Eве што прави пејачката кога мисли дека никој не ја гледа (видео)
фото: Принтскрин/инстаграм/лепабрена

Лепа Брена пред камерите секогаш е средена, а кога ќе се исклучат рефлекторите е обична жена, мајка, сопруга, пријателка….

Нејзиниот син Виктор Живојиновиќ деновиве ја сними во едно сосема опуштено издание.

Имено, Виктор ја сними Брена како седи, а еден детаљ посебно го забележа.

На видео снимката Брена седи замотена во ќебе, а на нозете носи пупичи.

„Што е ова?“ напиша Живојиновиќ.

фото: принстскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева