Радио Милева

Штркот само што не слетал: Шехерезад позираше со голо трудничко стомаче (фото)

Штркот само што не слетал: Шехерезад позираше со голо трудничко стомаче (фото)
фото:инстаграм

Турската актерка Бергузар Корел или попозната како Шехерезад, само што не се породила.

Убавата и позната актерка иако е во поодмината бременост, таа е доста активна, а папараците и фановите каде и да се појави ја следат во чекор и објавуваа нови фотографии додека Бергузар е во блажена состојба.

фото:инстаграм

Таа и нејзиниот сопруг, актерот Халит Ергенч се едни од ретките турски актери кои секогаш се расположени да позираат пред медиумите или со фановите, но резервирани се за откривање детали околку приоватноста.

фото:инстаграм

Така што, се уште не е познато кој е полот на бебето кое треба наскоро да пристигне. бергузар и Корел по вторпат ќе станет родители,а нивниот прв син Али веќе има 9 години.

фото:инстаграм

Бергузар изминатите месеци беше доста присутна на јавни настани, а за едно списание се фотографираше и со голо трудничко стомече.