Радио Милева
Изобличено

„Што ти се случува со лицето, не личиш на себе“: Фановите на Мадона шокирани од нејзиниот изглед (фото)

„Што ти се случува со лицето, не личиш на себе“: Фановите на Мадона шокирани од нејзиниот изглед (фото)
фото:мадона/инстаграм

Кралицата на поп-музиката, Мадона, не престанува да ги шокира своите обожаватели со фотографии на Инстаграм.

Имено, многумина коментираат дека Мадона претерала со филтри, а исто така шпекулираат дали станува збор за пластична хирургија.

Сепак, не е тајна дека пејачката се менува vо текот на годините на начин за кој не може да се каже дека е природен.

фото:мадона/инстаграм

Таа сега објави фотографија на Инстаграм поради која наиде на бројни негативни коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)


„Повеќе не личиш на Мадона“, „Што се случи со твоето лице?“, „Премногу пластична операција“, „О Боже, те сакаме, но те молам застани“, „О, не“, ја коментира фотографијата на легендарната пејачка која predizvika слични реакции и за претходната фотографија.

Останати вести од Радио Милева