Радио Милева

Што ќе каже Поповиќ на ова: Еве што прави Аца Лукас среде снимање!

Што ќе каже Поповиќ на ова: Еве што прави Аца Лукас среде снимање!

Деновиве во студиото на Гранд се снимаа новите емисии  на музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“. Очиледно на членовите од жирито напорно им беа овие неколку снимања.

Додека останатите членови од жирито ги слушаа кандидати и уживаа во нивните настапи,  Аца Лукас спиеше, а се тоа го забележи неговата колешка Јелена Карлеуша која го објави на „Инста стори“.

Фото:принтскрин/инстаграм