Радио Милева
навидум...

…ШОКАНТНО: Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бејсинџер позира разголена во реклама за… марихуана! (ВИДЕО)

…ШОКАНТНО: Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бејсинџер позира разголена во реклама за… марихуана! (ВИДЕО)

Заводливата  наследничка на актерот Алек Болдвин и супер моделот Ким Бејсинџер – нивната ќерка Ајрланд Болдвин, не само што е убава и поубава во ликот од мајка и на нејзини години, туку  покажува неверојатно тело и сексапил. Сепак, таа ја шокираше јавноста кога сиот свој сексапил го истури разголена во реклама за марихуана, пишува бугарски “Монитор”. Но само навидум…

22 годишната убавица се соблече по секси долна облека за да ги рекламира производите на компанијата за канабис која легално произведува и го предлага за употреба во медицински цели во 29 држави во САД.

Малку пред да излезе рекламното видео, Ајрланд напишала на Instagram: „Ова го велам само еднаш – ја поддржувам употребата на канабисот за лекување, зашто тој им помогнал на толку многу луѓе да се справат со различен вид физичка болка. Но, верувам дека треба да се користи умерено и одговорно. Во принцип, сметам дека пушењето марихуана заради задоволство е демоде“!

A post shared by EATS (@eats.channel) on