Радио Милева
чудна „тројка“

ШОК: Анабела на настап се појави заедно со бившиот и сегашниот сопруг, а потоа следуваше скандал! (ФОТО)

ШОК: Анабела на настап се појави заедно со бившиот и сегашниот сопруг, а потоа следуваше скандал! (ФОТО)

Поп-фолк пејачката Анабела Атијас минатата ноќ настапувала на еден познат белградски сплав. На настапот пејачката се појавила со двајца мажи: поранешниот сопруг, Гаги Џогани и нејзиниот актуелен сопруг Андреј Атијас, кои заедно биле присутни за нејзината изведба.

Анабела, Андреј и Гаги на почетокот биле видно расположени, така што тие се гушкале, прегрнувале и се смееле, се додека веројатно алкохолот не почнал да го прави своето, а некој од новинарите не ја забележиле „чудната тројка“.

Во еден момент на Андреј повеќе не му годело вниманието на медиумите и почнал да покажува грубо и непристојно однесување.

Што се случувало и какви биле неговите реакции – погледнете на фотографијата подолу.

 

Извор: Пулс онлајн

Фото: Урош Арсиќ/Рас Србија