Радио Милева

Шерон Стоун поради еден детаљ на модната комбинација стана предмет на потсмев (фото)

Шерон Стоун поради еден детаљ на модната комбинација стана предмет на потсмев (фото)
фото: Профимедиа

Шерон Стоун кога се појави на црвениот килим го привлече вниманието на присутните поради нејзиниот стајлинг.

Со цел да биде иновативна и во тренд, Шерон стана предмет на потсмeв.

На манифестацијата доделување на награди за мода која се одржа во Лос Анџелес, Шерон се појави во класично црно одело со невобичаен детаљ на едното рамо.

фото: Профимедиа

Изгледа дека никој не го разбра нејзиниот обид и желба да се покаже во модата, па многумина и се потсмејаа.

„Тоа на оделото ти изгледа како голема торта“  прокоментира еден фан на „Инстаграм“.

фото: Профимедиа

Останати вести од Радио Милева