Радио Милева

Северина во новиот спот покажа никогаш видени снимки од својата свадба (видео)

Северина во новиот спот покажа никогаш видени снимки од својата свадба (видео)

Хрватската пејачка Северина пред повеќе од три години се омажи со синот на Кеба, Игор Којиќ.

На нејзината свадба беше забрнает влез за новинарите, медиумите, фоторепотерите.

Деновиве Севе го издаде својот нов спот за песната „Кума“, а за истиот користеше снимки од нејзината свадба кои досега не беа никаде објавени.

Текстот за песната го напиша Марина Туцаковиќ, а за видео записот се погрижи Дарко Дриновиќ.

Во продолжение погледнете го видео записот за „Кума“.

Останати вести од Радио Милева