Радио Милева
сакам кога се сакаме

Северина објави среќни вести: Пејачката со честитка за славење (ФОТО)

Северина објави среќни вести: Пејачката со честитка за славење (ФОТО)

По бројните шпекулации на социјалните мрежи, чаршиските „рекла-казала“ и написите во медиумите дека бракот на Северина и Игор Којиќ се распаѓа, пејачката одлучи да стави крај на сите муабети и објави селфи во прегратката на нејзината душичка.

Имено, таа му го честиташе на младиот Којиќ на неговиот роденден, со следниве зборов:

„Среќено впловувување на ова прекрасно машко суштество во 33 вртежи! Среќно, љубов. Сакам дека се сакаме. На љубовта се возвраќа со љубов“ – напишала Северина покрај споделената заедничка фотографија со Игор.

Останати вести од Радио Милева