Радио Милева

Северина не се откажува да стане мајка по вторпат и на 47 години: „Ќе му родам дете на Игор“

Северина не се откажува да стане мајка по вторпат и на 47 години: „Ќе му родам дете на Игор“
фото: принтскрин/инстаграм

Хрватската пејачка Северина Којиќ не се откажува од намерата да стане мајка по вторпат и на сопругот Игор да му роди дете.

Покрај тоа што има 47 години, Северина не ја губи надеж дека на синот Александар ќе му роди брат или сестра.

На прашањето дека се зборува дека ќе стане мајка по вторпат, Севе вели:

„Би сакала, работиме на тоа“ вели пејачката.

фото: марија дејановиќ

На прашањето колку ја погодуваат написите за нејзиниот поранешен сопруг Милан Поповиќ, Северина вели:

„Не читам и не коментирам. Ништо не ме нервира, а бившиот не ме интеренсира“ вели Којиќ.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Imagine… Imagine there’s no heaven It’s easy if you try No hell below us Above us only sky Imagine all the people Living for today… Imagine there’s no countries It isn’t hard to do Nothing to kill or die for And no religion, too Imagine all the people Living life in peace.. You may say I’m a dreamer But I’m not the only one I hope someday you’ll join us And the world will be as one Imagine no possessions I wonder if you can No need for greed or hunger A brotherhood of man Imagine all the people Sharing all the world… You… You may say I’m a dreamer But I’m not the only one I hope someday you’ll join us And the world will live as one John Lennon,1971…❤️#volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina #nyc #losha

Објава коју дели Severina Kojic (@severina) дана

За потсетување, неодамна пред домот на поранешниот сопруг на Северина беше пронајден чуден предмет, а наводно го оставил Игор Којиќ.

Останати вести од Радио Милева