Радио Милева
Кај што има чад има и оган

Северина и Игор сепак се разведуваат? Исплива нов доказ за тоа

Северина и Игор сепак се разведуваат? Исплива нов доказ за тоа
фото:принтскрин/инстаграм

Иако се посилни се гласините дека пејачката Северина и Игор повеќе не живеат заедно и ги прекинале сите контакти, тие двајцата сè уште се следат на социјалните мрежи, но за разлика од порано, не објавуваат заеднички фотографии.

Сè започна во јуни, кога Игор ги обвини медиумите, како и поранешниот свршеник на неговата сопруга Милан Поповиќ, за проблеми во бракот.

– Покровители на мојот брак, од сигурни шумски извори. Доста е ако знаете за Бог – напиша Игор, алудирајќи на шпекулациите дека се разведуваат. Сепак, Северина тогаш ги спомна свекорот и свекрвата:

 

View this post on Instagram

 

Ponedjeljkasto 🍍 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina (@severina) on

– Покровители се Ољaа и Драган – напиша таа и додаде: – Те молам, исклучете ме од ова, покровители се Ољaа и Драган. После тоа, Кеба и Ољaа избришаа неколку објави на кои се наоѓаше Северина од нивните профили, а многумина заклучија дека ова е наводно нивниот одговор на целата ситуација.

Сепак, фактот дека Кеба, неговата сопруга и нивната наследничка Наташа ја блокираа Северина на Инстаграм покажува дека на бракот на Игор и Северина му се стави крај, барем така пишуваат српските медиуми се додека засегнатите не се огласат со вистината.

Останати вести од Радио Милева