Радио Милева

Семејно во Трпејца: Марјана Станојковска последните денови од летото ги ужива со мајка си и сестрата (фото)

Семејно во Трпејца: Марјана Станојковска последните денови од летото  ги ужива со мајка си и сестрата (фото)

ТВ водителката Марјана Станојковска последните септемвриски денови од летото ги минува покрај Охридкото езеро и тоа семејно во Трпејца.

Имено, таа е заедно со нејзината мајка и сестра во еден хотел покрај плажата, а изненадување беше што Мрјана за првпат покажа некого од најблиските.

Овој пат расположена за фотографија во костим за капење беше само мама, која позираше со својата ќерка.

фотомарјана станојковска/принтскрин/инстаграм

Многумина веднаш коментираа дека Марјана личи на мајка си.

фотомарјана станојковска/принтскрин/инстаграм

Насмеани, со очила за сонце од хотелската тераса со поглед кон езерото, тие позираа за спомен, а фотограф беше сестрата на водителката која сепак не се реши да влезе во кадар и да се покаже пред бројните следбеници на нејзината позната сестра.

Останати вести од Радио Милева