Радио Милева

Селма Хаек го прослави 54-от роденден, а во костим за капење изгледа како 20 години помлада (фото)

Селма Хаек го прослави 54-от роденден, а во костим за капење изгледа како 20 години помлада (фото)
фото:селма хаек/инстаграм

Холивудската sвезда Селма Хаек наполни 54 години на 2-ри септември. Честитки дојдоа од сите страни, и таа им се заблагодари на сите.

– Јас сум многу благодарна и горда на секоја од моите 54 години. Ви благодарам на сите за честитките за роденденот, особено на моите обожаватели кои направија специјална нарачка за мојот роденден. Каков подарок – напиша Селма на Инстаграм.

Хаеков објави неколку фотографии на кои позира во костим за капење на социјалната мрежа Инсатграм.

Многумина беа воодушевени од нејзината фигура и и рекоа да изгледа како да е 20 години помлада.

 

View this post on Instagram

 

Un cafecito. A Little coffee #coffee

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek) on

Останати вести од Радио Милева