Радио Милева
богат бакшиш

Селма Бајрами им ја погоди песната, а гостите ја закитија со букет од девизи (ФОТО)

Селма Бајрами им ја погоди песната, а гостите ја закитија со букет од девизи (ФОТО)

Познатата босанска фолк пејачка Селма Бајрами пееше на една веселба, па сексапилната русокоса  ја доведе атмосферата до точка на вриење, а гостите ја наградија со богат бакшиш.

Пејачката затегната во тесен комбинезон со длабоко деколте од кос се прелеваа бујните гради на Селма, вртејќи со задникот запеја со својот моќен глас, им ја погоди песната, а присутните почнаа да ја китат со купчиња девизи.

Селма мавташе со “букет” од зелени банкноти, во кој се чинеше дека има најмалку  неколку илјади евра.

Останати вести од Радио Милева