Радио Милева
редовна доза

Сексот на бугарската пејачка Камелијаи и за време на коронапандемијата и е еднакво интензивен: „Не останувам сува“! (ФОТО)

Сексот на бугарската пејачка Камелијаи и за време на коронапандемијата и е еднакво интензивен: „Не останувам сува“! (ФОТО)

„Сексот  како и пред и за време на пандемијата беше подеднакво интензивен за мене“ – се пофали бугарската пејачка  Камелија.

„Кога сте со некој близок, секогаш наоѓате простор да споделите моменти, дури и ако сте презафатени. Имам време за спорт, љубов, работа… Снимам и песни. Процесите се исти. Едноставно сега ги немам овие обврски во клубовите и рестораните“ – изјави пејачката кој наполни 50 години  за „ Бугарија денес “. Роденденот го поминала со својот сакан Цветин.

 

„Моето видео сè уште е на Инстаграм. Како после 12 часа викав, врескав и уживав. Немаше начин да поканам пријатели затоа што рестораните и баровите беа затворени. Како јавна личност, сè уште сум пример. Не е добро да се забавувате во овој корона амбиент. Јас се придржувам на прописите.

Затоа, дури и на ваков незаборавен датум, останав дома, но соодветно експлодирав“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kamelia (@kamelia_official)

„Уште еднаш сфатив дека не е важно дали сме двајца или двесте. Најважно е расположението. Инаку, ниту местото, ниту бројот на луѓе не создаваат расположение“ – категорична е музичката ѕвезда.

Таа исто така ги демантира гласините дека има пирсинг во градите, откако пред неколку дена објави фотографија на која се чини дека и се украсени со металнен украс.

„Немам пирсинг во градите. Не ми се допаѓа“ – демантираше  Камелија.

Извор: HotNews.bg

Фото: Инстаграм принтскрин/ kamelia_official's profile picture  kamelia_official

Останати вести од Радио Милева