Радио Милева

Секси фустан со длабоко деколте и гол стомак, скапоицен накит… Вака изгледаше Карлеуша на прославата за својот роденден, а на крај пливашен облечена во базенот (видео)

Секси фустан со длабоко деколте и гол стомак, скапоицен накит… Вака изгледаше Карлеуша на прославата за својот роденден, а на крај пливашен облечена во базенот (видео)
фото:принтскрин/инстаграм/еспресо.рс

Јелена Карлеуша го прослави 42-от роденден, а во таа прилика таа беше домаќин на многу нејзини пријатели,колеги и семејство во прекрасната вила во која од неодамна живее

Пејачките Наташа Беквалац и Дара Бубамара споделија дел од атмосферата на своите профили на Инстаграм, а несомнено славничката беше најсреќна.


Сепак, она што можеби малку ја намали нејзината радост е фактот дека нејзиниот долгогодишен пријател и соработник Зоран Бирташевиќ не можеше да присуствува, затоа што тој во моментов е во Америка.

Секако, Јелена мораше да направи нешто во свој стил, па скокна во базенот и пливаше, облечена во бел секси фустан.

Еве како изгледаше забавата на Јелена:

Останати вести од Радио Милева