Радио Милева
наседна на трик?

Сексапилната водителка на ТВ „Пинк“ крена нога во емисија, па покажа премногу, а за малку ќе покажеше и се’! (ВИДЕО)

Сексапилната водителка на ТВ „Пинк“ крена нога во емисија, па покажа премногу, а за малку ќе покажеше и се’! (ВИДЕО)

Атрактивната и мошне сексапилн водителка на ТВ „Пинк“ и поранешната сопруга на Жика Јакшиќ, русокосата убавица Дајана Пауновиќ е една од најпривлечните и најзгодните водителки, која  ТВ гледачите, особено оние од машката популација, повторно ги остави без здив.

Веќе е познато дека додека си ја врши својата работа, Дајана не ретко во ТВ кадарот ги истакнува своите главни адутим, убавите долги нозе.

Но овој пат таа беше гостинка на ТВ, па во текот на емисијата се појави шега меѓу Дајана и нејзиниот колега дека таа не може толку лесно да ја крене ногата и да ги покаже чорапите, како што тоа може да го направи тој. Дајана реши да го прифати и да одговори на предизвикот, па додека покажуваше дека и таа умее тоа да го прави тоа, покажа премногу… Повеќе од што е потребно, а за малку ќе покажаше – се’… што се крие под нејзиниот фустан!

Погледнете во продолжение дали и како русокоста убавица наседна на трик – шегата на својот колега и колку  покажа од она што не би требало баш сите да го видат:

 

View this post on Instagram

 

Dajana Paunović digla nogu pa pokazala previše 😂😂😂

A post shared by ⬆⬆🔝Zapratite🔝⬆⬆ (@srbija_showbizz) on

Останати вести од Радио Милева