Радио Милева

Сека Алексиќ побара помош од Беквалац, а резлултатот од соработката е одличен (видео)

Сека Алексиќ побара помош од Беквалац, а резлултатот од соработката е одличен (видео)
Printscreen YouTube/Seka Aleksić

Пејачката Сека Алексиќ го промовира спотот за новата песна „Bolja sam od zdravlja“. Во видеото поп-фолк пејачката има впечатлив стајлинг и тоа не еден.

Во спотот таа го менува изгледот дури петпати, а за тоа е заслужна помладата сестра на пејачката Наташа Беквалац, кристина која е модна дизајнерка.

Printscreen YouTube/Seka Aleksić

Сека можеме да ја видиме во различни модели и изданија, а медиумите ја пофалија дека одлично изгледа.

Printscreen YouTube/Seka Aleksić

Новата песна на Сека е нешто поинаква од претходните, а за да поставите споствена слика и коментар за најновото од пејачката, погледнете го спотот во продолжение: