Радио Милева

Сека Алексиќ по 10 години се одлучи да се ослободи од тетоважите (фото)

Сека Алексиќ по 10 години се одлучи да се ослободи од тетоважите (фото)
фото: Инстаграм

Пејачката Светлана Сека Алексиќ одлучила да ги отстрани тетоважите кои ги направила пред 10 години.

Сека неколку пати истакна дека не и се допаѓаат овие цртежи на нејзиното тело, па сака да се ослободи од нив.

Музичката ѕвезда на социјалните мрежи покажа како по ласерски пат се ослободува од тетоважите.

фото: Инстаграм

фото: Инстаграм

Наскоро Алексиќ ќе имаме прилика да ја видиме во ново издание и без тетоважи.

Останати вести од Радио Милева