Радио Милева
деколте за чиста 10ка

Сека Алексиќ го распосла своето бујно деколте пред ТВ екраните (фото)

Сека Алексиќ го распосла своето бујно деколте пред ТВ екраните (фото)
фото: принтскрин

Пејачката Сека Алексиќ како и нејзините колеги од естрадата е на музичка пауза поради пандемијата со коронавирусот.

Меѓутоа, за Сека нема криза, а има работа. Имено, таа е дел од новиот проект односно водителка на емисијата „Снајке и свекрве“.

фото: принтскрин

Пејачката од емисија во емисија ги воодушевува гледачите со своите модни комбинации, но со последното издание го привлече вниманието.

Таа ја водеше емисијата во беж комплет, панталони и сако, а овојпат покажа повеќе од што треба.Фокусот падна на нејзиното бујно деколте на кое може многумина да и позавидат.

фото: принтскрин

Останати вести од Радио Милева