Радио Милева

Сека Алексиќ го откри полот на бебето

Сека Алексиќ го откри полот на бебето
фото: ана паунковиќ

Сека Алексиќ од својот брак го има синот Јаков, а неодамна на јавноста откри дека наскоро повторно ќе добие мајка.

Во емисијата со „Вечер со Иван Ивановиќ“,  Сека призна дека е бремена и дека за неколку месеци ќе стане мајка,

Сега преку социјалните мреќи, Алексиќ се огласи го откри полот на бебето.

Имено, Алексиќ откри дека повторно очекува момче.

„Најубавиот поклон за роденден кој тато може да го добие за роденден. Ни пристигнува Исак. Благодарам“ напиша Алексиќ.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева