Радио Милева

Седи на рудник од пари: Андреа годишно заработува милиони евра поради својот огромен задник (ФОТО+ВИДЕО)

Седи на рудник од пари: Андреа годишно заработува милиони евра поради својот огромен задник (ФОТО+ВИДЕО)

Инфлуенсерката Андреа Абели открила дека заработува по 2 милиони евра годишно од своите објави на Инстаграм.

Таа е сопственичка на прилично голем задник со помош на кој заработува енормна сума на пари од само една објава. Андреа има 35 години и пред тоа се занимавала со веб дизајн кога сфатила дека всушност “седи на рудник со богатство”.

Газлестата инфлуенсерка која работи и како плус сајз модел има повеќе од 3,1 милион следбеници и вели дека се разликува од другите инфлуенсерки поради својата искреност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea Abeli 💗 (@andreaabeli__) on

Таа не крие дека го зголемила задникот по хируршки пат и токму поради својата искреност тврди дека луѓето ја следат и ја сакаат.