Радио Милева

Се занесе играејќи: Ана Николиќ го крена фустанот и го покажа затегнатиот задник и нозе (фото)

Се занесе играејќи: Ана Николиќ го крена фустанот и го покажа затегнатиот задник и нозе (фото)
фото:ана николиќ/инстаграм

Пејачката Ана Николиќ не престанува да ја интригира јавноста.

Темата е секогаш иста – нејзината тежина!

Прво беше буцка, па наводно изгубила дури 70 килограми и станала „премногу слаба“, а сега едноставно покажа дека изгледа подобро и од порано и дека не се двоуми да покаже малку кожа.

фото:тв пинк/принтскрин/ексклузивно

Во овој случај – малку повеќе!

фото:тв пинк/принтскрин/ексклузивно

Во емисијата „Ексклузивно“, Ана малку заигра и го поткрена розовиот фустан што го носеше, и го покажа затегнатиот задник и нозе.

Останати вести од Радио Милева