Радио Милева

Се враќа старата Наташа: Беквалац во црн фустан од тантела изгледа фантастично (фото)

Се враќа старата Наташа: Беквалац во црн фустан од тантела изгледа фантастично (фото)

Поп пејачката Наташа Беквалац пред два месеци доживеа вистинска драма во нејзиниот живот, односно нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ физичка ја нападна. По оваа несакана случка пејачката се повлече од јавноста на одреден период и се посвети на нејзините ќерки.

Но, овој немил настан е минато од нејзиниот живот, па Ната полека се враќа на нејзините ангажмани. Таа започна со настапи во регионот, но и со посетуање на одредени настани Позитивна, насмеана, ведра пејачката на „Поново“ блеска каде и да се појави.

Taка, Наташа вчервечер простигнала на Аду Циганлју . За оваа прилика поп дивата облече црн проѕиран фустан, а на фоторепортерите им позираше со насмевка на лицето.

Како изгледаше Наташа Беквалац на забават од Информер Хит, погледнете на сликите.

фото: снежанакрстиќ/блиц/принтскрин