Радио Милева

Се тресе спалната соба во „Задруга“: Дури трипати имаа се*с пред сите (видео)

Се тресе спалната соба во „Задруга“: Дури трипати имаа се*с пред сите (видео)
фото:принтскрин/јутјуб/задруга/пинк

Мина Врбашки и Менсур Ајдарпашиќ повторно завршија заедно во кревет по неколку бурни денови поминати во кавга и избегнување.

Тие се прегрнуваа и се бакнуваа во спалната соба, а потоа ги покрија главите во еден момент, поради што многумина се сомневаа дека имаат секс под покривачот во присуство на другите.

Кога Мина отиде во тоалетот, Менсур им призна на своите цимери дека има акција во спалната соба.

„Милица, Бора, Едо, Драгана, Мина, јас, три секса во исто време“, рече Менсур.

Останати вести од Радио Милева