Радио Милева

Се сврши поранешното момче на Александра Пријовиќ

Се сврши поранешното момче на Александра Пријовиќ

Младиот пејач Љуба Перучича се сврши со својата девојка, водителката Катарина Колозеус.

Имено, пејачот на својот Инстаграм објави фотографија од свршеничкиот прстен, а во описот напиша: „Кажа да“.

Љуба ја изненадил Катарина за роденден, па пред најблиските ја побарал за сопруга. Роденденската прослава и прославата засвршувачката траела до раните утрински часови.

Еве како изгледа прстенот на идната сопруга на пејачот.

foto: instagram