Радио Милева

Се сокри со качулката: Карлеуша во ново шокантно издание на аеродором, фотографиите се шират со брзина на светлината (фото)

Се сокри со качулката: Карлеуша во ново шокантно издание на аеродором, фотографиите се шират со брзина на светлината (фото)
фото:јеленакарлеуша/инстаграм

Пејачката и член на жирито во „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша, за чија наводна афера со фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да се зборува, фотографирана е на аеродром, а фотографиите од нејзиното издание ги преплавија социјалните мрежи.

Јелена Карлеуша се обидела да се сокрие со качулката од погледот на присутните , меѓутоа некои успеаја да ја фотографираат, па за овие фотографии и тоа како се зборува.

Пејачката носела розови тренерки, без минка и со несредена коса, а процените сами колку поинаку изгледа од она издание кое го пласира на социјалните мрежи и пред телевизиските камери.

фото:инстаграм/AUTIZAMGRAM

Инаку, ова не е права ваква фотографија каде таа е без шминка, па имаше дилема дека и местат уште една фотомонжа. Сепак, овие фотографии го покажаа спротивното.