Радио Милева

Се шпекулираше дека е сама: Милица Тодоровиќ прозбори за раскинувњето со момчето! (фото)

Се шпекулираше дека е сама: Милица Тодоровиќ прозбори за раскинувњето со момчето! (фото)

Во последните неколку недели се пишуваше дека Милица Тодоровиќ ја раскинала четиригодишната врска сокореографот Милош Пауновиќ, а како причина се наведуваше дека Пауновиќ не сака да се жени со пејачката.

Досега Милица не ги коментираше овие шпекулации, се до вчера кога отрки што навистина кон се уште нејзинито момче.

На Милош вчера му беше роденден, а пејачката на својот Инстаграм профил објави зедничка фотографија, а во описот напиша:

„Среќен роденден најголема моја поддршка!!Те сакам!, напиша пејачката и на овој начин дематираше дека меѓу нив се е во ред.

Srecan ti rodjendan podrsko moja najveca! Volim te. 😍💕🎉

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on