Радио Милева

Се разведува Анѓелка Прпиќ?

Се разведува Анѓелка Прпиќ?
Фото: рајко ристиќ

Актерката Анѓела Прпиќ се разведува од сопругот Дарија со кој го има синот Јаков, пишува Дневни Аваз.

Извор близок на актерката ја пренесе веста за разводот.

На прашањето дали се разведува, Анѓелка одговорила кратко:

„Немам никаков коментар“.

Сопругот на Анѓелка е сопственик на ресторан во Белград, а се венчаа во 2011 година.

Останати вести од Радио Милева