Радио Милева

Се разголи ќерката на Здравко Чолиќ: Луна ги покажа бујните облини во бикини (фото)

Се разголи ќерката на Здравко Чолиќ: Луна ги покажа бујните облини во бикини (фото)
фото:дамир дервишагиќ/инсатграм/уна чолиќ

Постарата ќерка на пејачот Здравко Чолиќ честопати ги споделува своите фотографии од забавите на кои се појавува, а сега гим воодушеви следбениците со новата објава.

Уна направи селфи во жолт костим за капење што ги истакнуваа нејзините облини, додека бујните гради беа во преден план.

фото:инсатграм/уна чолиќ

„Преубава си“, „Црногорците сигурно полудеа за тебе“, „Многу си згодна“ … се само дел од коментарите на нејзините објави од летувањето во Црна Гора.

 

View this post on Instagram

 

Sunkissed✨

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on


Уна, која наполни 18 години минатата година, привлекува внимание на Инстаграм со својата физичка убавина, како и скапите и провокативни парчиња облека што често ги носи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Una 🦋 Čolić (@unacolic) on

За разлика од повеќето наследници на познатите на Балканот кои не сакаат да се експонираат во јавноста, Уна е сосема спротивна и сака да биде во фокусот на медиумите и оние кои и ласкаат.

Останати вести од Радио Милева