Радио Милева
жарат и палат на прва

Се’ пука од сексапил: Видеото на Киа Коцкар и „Министерки“ само што се појави, го „прочуре“ Интернет (ВИДЕО)

Се’ пука од сексапил: Видеото на Киа Коцкар и „Министерки“ само што се појави, го „прочуре“ Интернет (ВИДЕО)

Победничката на реалнотот шоу „Задруга“, згодната  Кристина Киа Коцкар  го сними своето прво видео со групата „Министерки“ за песната „Не се враќам на старото“, а истото денес ја доживеа својата премиера.

Со своето провокативно издание, Кристина пали и жари, но покажува и завидни вокални и танцувачки вештини.

На видеото едноставно се пука од сексапил.

Како сето тоа звучи и изгледа, слушнете и погледнете во продолжение:

Останати вести од Радио Милева