Радио Милева

Се породи Александра Суботиќ и веднаш ја објави првата фотографија со бебето

Се породи Александра Суботиќ и веднаш ја објави првата фотографија со бебето
фото: инстаграм

Реалити учесничката, Александра Суботиќ се породи и на свет донесе момче тешко 3.800грама.

Среќните вести на социјалните мрежи ги сподели мајката на Александра пишувајќи:

„Добредојде принцу“.

фото: Инстаграм

Набргу по породувањето, Суботиќ ја објави и првата фотографија со синот.

„Ние се сакаме“, напиша таа кратко во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aleksandra Subotic (@sandrasuboticss) on

Александра веќе ја има ќерката Магдалена.

Останати вести од Радио Милева