Радио Милева
„Барем јас имам ци*ки“

„Се плашам кога те гледам“: Инди се испокара поради коментарите дека е преслаба (фото)

„Се плашам кога те гледам“: Инди се испокара поради коментарите дека е преслаба (фото)
фото:инди/инстаграм

По драматичното и комплицирано закрепнување од операцијата за намалување на желудникот, пејачката Инди Арадиновиќ често се фали со својата витка фигура на социјалните мрежи.

Слики и видеа од теретана, соопштенија од егзотични дестинации каде нејзината витка фигура е во преден план, не тоа не им се допадна на сите следбеници. Поради една од последните објави, Инди дури се скара!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by INDY_ARA_ (@indy_ara_indira)

Пејачката објави селфи во сина блуза, на кое доби коментар „Не се мачи повеќе, не личиш на себеси“.

Инди наскоро и одговори на девојката на која и напиша: „Ни ти не си ништо подобара, барем јас имам ци*ки“.

Сестрата на Едита Арадиновиќ не криеше колку е среќна што изгуби вишок килограми по операцијата, па подготвена е дури да се расправа за коментарите на сметка на својот изглед.

Останати вести од Радио Милева