Радио Милева

Се пишуваше дека Душко ја изневерил Јелена со турска актерка – еве што одговори убавата Асли на тоа

Се пишуваше дека Душко ја изневерил Јелена со турска актерка – еве што одговори убавата Асли на тоа

Познатата турска актерка Асли Енвер, беше видена од страна на турските новинари како излегува од еден ресторан во Истанбул, па не ја пропуштија шансата да и постават неколку прашања во врска со шпекулациите за неа и фудбалерот Душко Тошиќ.

Во Србија испаднаа вести дека имате нешто тајно со Душко Тошиќ. Што велите на тоа?, праша новинарот.

-Навистина не знам што да ви кажам за тоа, него не го ни познавам, се случува да се пишуваат такви вести, изјави Асли.

Но знаеме дека сте голем фан на Бешикташ, што помисливте кога ја видовте оваа вест?

-Да сум навивач, Многу ми е смешна таа вест, завршува убавата актерка во врска со шпекулациите.