Радио Милева
убавецот зеде уште поубава жена

Се ожени поранешното момче на Цеца и Наташа Беквалац, а сопругата му е вистинска секс бомба! (ФОТО)

Се ожени поранешното момче на Цеца и Наташа Беквалац, а сопругата му е вистинска секс бомба! (ФОТО)

Се ожени Владимир Вуксановиќ (31)  кој се прослави во реалното шоу „Срвајвер“, а потоа беше во кратка врска со фолк дивата Светлана Ражњатовиќ – Цеца и поп пејачката Наташа Беквалац.

Владимир стапил во брак со згодната латиноамериканка со која беше во врска околу една година.

Двојката според српските медиуми се венчала пред два дена во Белград и тоа во кругот на најтесното семејство и најблиските пријатели.

Неговата убава, сега веќе сопруга останала бремена, па затоа тие морале што поскоро да се земат.

Инаку, тој на јавноста и ја претстави новата девојка минатиот септември, додека со неа беше на летување во Грција.

 

Останати вести од Радио Милева